LAEVARETKED SNORGELDAMA, UJUMA, PÄEVITAMA, SUKELDUMA ...

Päev Punasel merel

KOHTUMISENI IGAVESES SUVES! 🌞🐠💦

Eestlastega merele nii Hurghadas kui Sharm el Sheikhis. Merepäev eesti keeles ja omade seltsis niisama mere nautimiseks kui snorgeldamiseks ja sukeldumiseks.

Päev Punasel merel on kuni 5-aastastele tasuta, 6-11-aastastele 25 eurot,
HURGHADAS merepäev 40 eurot inimese kohta (koos proovisukeldumisega 55 eurot);
SHARM EL SHEIKHis 45 eurot (koos proovisukeldumisega 65 eurot).

NB! Egiptuses kehtib looduspargimaks 5 EUR või 5 USD (alates 12.a Hurghadas ja al 6.a Sharmis) merepäevalise kohta. Palume see lisaks kaasa võtta.

Palume silmas pidada, et oma osalemise tühistamisel vähem kui 21 h enne merepäeva algust tuleb klubile tasuda 20 eurot inimese kohta juba tehtud ettevalmistuste eest. St laevakoha saab kuludeta tühistada eelmise päeva kella 12ni. Va haigusjuhtumid.

Hinna sees on transport hotellist sadamasse ja tagasi, eestikeelne instruktaaž ja päeva juht, lõunasöök, karastusjoogid ja snorgeldamisvarustus (mask, snorkel, lestad, kalipso). Proovisukeldumise hind sisaldab ka kogu vajalikku sukeldumisvarustust ja lühikest eestikeelset sukeldumisõpet. Proovisukeldumise ajal hoolitseb instruktor või divemaster ainuisikuliselt sinu heaolu eest kogu 20 min. sukeldumise vältel! Sukeldumas käime ühe proovisukelduja kaupa. Proovisukeldumisi võid laeval olles juurde võtta, kui ühest väheks jääb. Hurghadas on lisasukeldumise hind 15 eurot ja Sharmis 20 eurot.

SHARM EL SHEIKHis ei ole tasulist viisat vaja merele tulekuks!

BRONEERI ENDALE KOHT LAEVAS! Merepäeva broneerimiseks on mugavaim moodus siinsamas all – vali kuupäev(ad) merele tulekuks ning märgi ära täpsemad soovid (mitu huvilist, kui kas kaasas on lapsi, siis nende vanused 0-11a nime juurde kirja, litsentsiga sukeldujatel varustuse vajadusel enda mõõdud). Sukeldumise osas võid otsustada ka laevas kohapeal. Alates 10 a saab juba proovisukeldumist teha. Oodatud on niisama merehuvilised kui ka litsentsiga sukeldujad. Broneeringule saad meie poolt kinnituskirja.
Tasuda saab kohapeal sularahas merepäeva lõpus või ka ettemaksuna arveldusarvele (ülekande andmed saad meilile koos broneeringukinnitusega).

Merepäevaga saad liituda ka siis, kui merele tuleku mõte tekib alles Egiptuses kohapeal. Võta meiega otse kontakti ja vaatame, mida pakkuda saame. Meie merepäevi hotellide infotundides osta ei saa.
NB LITSENTSIGA SUKELDUJAD – merele saab iga päev. Lisaks merepäevalaevadele (kalendris rohelised) saab merele klubi laevadega ka muudel päevadel. Küsi lisa info@sinaistar.com.

Merepäevade kalender
Vabu kohti on rohelistel kuupäevadel ja korraga saab broneerida kuni 15 kohta. Suuremate gruppide või eralaeva huvi korral kirjuta ja uuri lisa info@sinaistar.com.

HURGHADA

Instruktoriks laeval on Olav Pedari, Andrei Zavarin või Divemaster Diver Kristi Ruut. NB! Kui soovid tulla merele nt Makadi või El Gouna linnast (sadamast ~30 km), siis edasi-tagasi transfeeri tasuna lisandub 25 eurot ühe bussi ehk kuni 12 inimese kohta.