logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 

Hooaja uudised

KOHTUME 2021/22 hooajal 🌞🐠💦 
HOOAJA UUDISEID
Kõik reisijad peavad lennule registreerimisel esitama tõendi negatiivse PCR-testi kohta. Lastel on PCR-test nõutav alates 6. eluaastast.
Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu saabumist sihtkohta (arvestatuna kohaliku aja järgi, Egiptuses on talveajal Eestiga sama aeg). Veel infot siin: https://www.tez-tour.com/et/tallinn/mem.html?countryId=5732

HURGHADA

PRIVAATLAEV HURGHADAS kuni 12 inimesele boonushinnaga 490 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale kl 8.45 paiku hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).
Lisandub 5 eurot riiklikku looduspargimaksu merepäevalise kohta. Alla 7. aastased on maksuvabad!

SHARM EL SHEIKH

Alates 2021 ON PROOVISUKELDUMISED MEREL EHK LAEVALT TAAS LUBATUD!

LISAKS MEREPÄEVADELE ON SHARMIS VEEL PÕNEVAID TEGEVUSI (samuti vaid Eesti gruppidele, maks. 20 in):
  • Kõrbematk beduiiniõhtusöögiga (1-2 x kuus, kl 14.30 – 20.30) – 35 EUR, 6-11 a lapsed 25 EUR

Väikestele Eesti gruppidele autentsed väljasõidud Sharmi taha beduiinide hõimumaadele ja Nabqi kõrberanda. Retked algavad kl 14.30, sõidame väikebussiga kõrbevaikusesse, naudime imelist loodust ja looduspargi kõrberanda, kus asub ka beduiinikülake. Kulgeme paikades, kus turiste ei käi. Tegu siis “mitteturistika” ettevõtmisega. Päikseloojanguaegu maitseme beduiiniõhtusööki, mille valmistab meile kohaliku küla beduiinipere isiklikult. Retkel on kaasas meie eestikeelne giid, kes on kohaliku beduiini elu-oluga väga hästi kursis. Kõrbeõhtu kuupäevi broneerimiskalendris pole, küsi otse info@sinaistar.com ja täpsustame üle, kuna kõrberetki teha saab.

  • Kõrberanna-merepäev RasMohammedi rahvuspargis (1 x kuus, kl 9.00 – 16.30) – 49 EUR (+ litsentsiga sukeldumine kaldast 20 EUR); lapsed 6.-11.a 33 EUR. Hinnas on ka looduspargi sissepääsupilet.

See väljasõit on hea valik neile, kes on meiega merepäeval juba käinud ja tahaksid uudset kogemust, kui neile, kes soovivad näha lähemalt loodusparki, liivaranda ja snorgeldada imelises looduskaunis kohas, millist teist maamunal ei leidu. Litsentsiga sukeldujad saavad vette minna kaldast. Proovisukeldumine kahjuks ei ole RasMohammedis lubatud.

Tuleme teile kl 9 ajal bussiga hotelli järele ja sõidame seejärel RasMohammedi rahvusparki. Laevaga sõidab sinna oma 2.5 h kuid bussiga jõuame tunniga kohale ja saame hakata rannamõnusid nautima. Rannaks on kõrbekallas, mis on mõnus nii päevitamiseks, kui kaldast vette minekuks. Kalda läheduses saab imetleda imelisi haruldasi koralle ja suurel hulgal kalaliike. Lõunatame beduiini-bufeelauas ja tagasi hotelli suundume kl 16.

PRIVAATLAEV SHARM EL SHEIKHIS kuni 15 inimesele boonushinnaga 590 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).
Lisandub 5 eurot riiklikku looduspargimaksu merepäevalise kohta. Alla 7. aastased on maksuvabad!

Võta otse ühendust Sinaistari Messengeris või info@sinaistar.com või 5662 0333 OLAV PEDARI

Meie meediakajastusi leiad siit:
– Oktoober 2018 Owe Peterselli Show – Vikerraadios on külas Egiptuse spetsialist.
– Veebruar 2018 Reisisaade Reispass 2 saadet – Ivo Tsetõrkin ja Olav Pedari Egiptuse radadel.
– Veebruar 2018 Kanal2 Egiptuses – Olaf ja Olav Reporteri uudistes.