logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 

Hooaja uudised

KOHTUME 2021 alates veebruarist 🌞🐠💦 
HOOAJA UUDISEID
Puhkajatele, kes saabuvad tsartelennuga Hurghadasse või Sharm el Sheikhi, on 30-päevane turismiviisa kuni 30.04.21 TASUTA! Viisa vormistatakse lennujaamas.
Koroonatesti kohta loe siit: https://www.tez-tour.com/et/tallinn/mem.html?countryId=5732

HURGHADA

PRIVAATLAEV HURGHADAS kuni 12 inimesele boonushinnaga 490 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale kl 8.45 paiku hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).
Lisandub 5 eurot riiklikku looduspargimaksu merepäevalise kohta. Alla 7. aastased on maksuvabad!

SUKELDUMISKURSUSED HURGHADAS – instruktor Kadri Joa viib läbi erinevaid sukeldumiskursusi nii algajatele, kui ka juba päris proffidele. Täpne nimekiri kõikidest kursustest leidub siin.

SHARM EL SHEIKH

NB 2021 HOOAJAL ON PROOVISUKELDUMISED MEREL EHK LAEVALT LUBATUD! (jätame siia allapoole eelmise hooaja info ka alles, kuna see võib hiljem tagasi muutuda)

SEADUSEMUUDATUS november 2019 kuni detsember 2020, mis puudutab Sharm el Sheikhi! Egiptuse sukeldumise peavalitus kehtestas novembrist 2019 Punase mere kaitse eesmärgil proovisukeldumiste keelu LAEVADELT alates RasMohammedi rahvuspargist kuni Tabani. See on mere tervise seisukohalt ülimalt hea (sajad kohalikud laevad teevad proovisukeldumisi hulgakaupa ja laastavad riffe).
NB❗️PROOVISUKELDUMISED JÄTKUVAD EDASPIDI VAID VALITUD RANDADEST, mis on rahvuspargi poolt vastava loa saanud.
NB❗️MEIE KLUBIS DOMINAS ON PROOVISUKELDUMISED LUBATUD! 😊👌👌👌
NB❗️MÄÄRUS EI PUUDUTA LITSENTSIGA SUKELDUJAID!

Meie SHARMI merepäev näeb alates 2019 novembrist välja veidi teisiti aga sukeldume ikka endise hooga. Jõuame merelt peale kahes eri kohas snorgeldamisi, litsentsiga sukeldumisi ja laevabufee nautimist varem Dominasse ja teeme proovisukeldumised Domina sillalt, kus on ideaalne riff ja piisav sügavus. Snorgeldajad saavad teha kolmanda snorgeldamise. On avatud itaallaste jäätisekohvik (ka õlut/veini müügil) ja samuti saame Domina rannas tunnikese päikest nautida.
💎Oleme väga rõõmsad, et seadusemuudatus meid nii palju ei puuduta, meri saab tervemaks ja meie saame jätkuvalt pakkuda kogu merepäeva sisu täies mahus koos huvitavate nüanssidega 😊

LISAKS MEREPÄEVADELE ON SHARMIS VEEL PÕNEVAID TEGEVUSI (samuti vaid Eesti gruppidele, maks. 20 in):
  • Kõrbematk beduiiniõhtusöögiga (1-2 x kuus, kl 14.30 – 21.00) – 35 EUR, 6-11 a lapsed 25 EUR

Meie Domina sukeldumisklubi beduiinist instruktor koos oma hõimuvendaega organiseerivad meie väikestele Eesti gruppidele autentseid väljasõite Sharmi taha hõimumaadele, kuhu muidu ei pääse. Retked algavad kl 14.30, sõidame kõrbe piirile ja sealt edasi beduiinide džiipidega mägikõrbe vaikusesse, kus on kaltsuvaibad maas ja lõkkel valmib tee ja beduiinileib. Kes tahab, ronib mägedes ja uudistab ümbrust, kes aga mitte, siis saab niisama vaikust nautida. Peale päikseloojangut on tähistaeva all ehe beduiiniõhtusöök, mis on valmistatud sealsamas lõkkel. Tagasi oleme kella 21 paiku. Retkel on kaasas meie eestikeelne giid, kes on kohaliku beduiini elu-oluga väga hästi kursis. Kõrbeõhtu kuupäevi broneerimiskalendris pole, küsi otse info@sinaistar.com ja täpsustame üle, kuna kõrberetki teha saab.

  • Kõrberanna-merepäev RasMohammedi rahvuspargis (1 x kuus, kl 9.00 – 16.30) – 49 EUR (+ litsentsiga sukeldumine kaldast 20 EUR); lapsed 6.-11.a 33 EUR. Hinnas on ka looduspargi sissepääsupilet.

See väljasõit on hea valik neile, kes on meiega merepäeval juba käinud ja tahaksid uudset kogemust, kui neile, kes soovivad näha lähemalt loodusparki, liivaranda ja snorgeldada imelises looduskaunis kohas, millist teist maamunal ei leidu. Litsentsiga sukeldujad saavad vette minna kaldast. Proovisukeldumine kahjuks ei ole RasMohammedis lubatud.

Tuleme teile kl 9 ajal bussiga hotelli järele ja sõidame seejärel RasMohammedi rahvusparki. Laevaga sõidab sinna oma 2.5 h kuid bussiga jõuame tunniga kohale ja saame hakata rannamõnusid nautima. Rannaks on kõrbekallas, mis on mõnus nii päevitamiseks, kui kaldast vette minekuks. Kalda läheduses saab imetleda imelisi haruldasi koralle ja suurel hulgal kalaliike. Lõunatame beduiini-bufeelauas ja tagasi hotelli suundume kl 16.

PRIVAATLAEV SHARM EL SHEIKHIS kuni 15 inimesele boonushinnaga 590 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).
Lisandub 5 eurot riiklikku looduspargimaksu merepäevalise kohta. Alla 7. aastased on maksuvabad!

Võta otse ühendust Sinaistari Messengeris või info@sinaistar.com või 5662 0333 OLAV PEDARI

Meie meediakajastusi leiad siit:
– Oktoober 2018 Owe Peterselli Show – Vikerraadios on külas Egiptuse spetsialist.
– Veebruar 2018 Reisisaade Reispass 2 saadet – Ivo Tsetõrkin ja Olav Pedari Egiptuse radadel.
– Veebruar 2018 Kanal2 Egiptuses – Olaf ja Olav Reporteri uudistes.