Hooaja uudised

HOOAJA UUDISEID: HURGHADA JA SHARM EL SHEIKH
Tegeleme vaid Eesti gruppidega. Meie laevadel on kodumaine seltskond ja eestikeelne instruktor/divemaster/giid. Eesti gruppide trippe hotellide infotundides osta ei saa, küsi otse meilt.
 

2023 JAANUARIS sai valmis meie oma Eesti laev, mil nimeks M/Y SINAISTAR. Esimene omataoline Egiptuses! Korraldame nädalasi sukeldumissafareid, surfisafareid ja merekruiise (3-7 p) HURGHADAS. Laeva saab rentida kas oma grupile (full charter) või soetada kohti meie organiseeritud merereisidele. Laeva koduleht: liveaboard.sinaistar.com ja FB leht https://www.facebook.com/SinaistarLiveaboardMY.

Alates 2023! Merekruiis koos rannapuhkusega Hurghadas – 3 päeva Punasel merel Sinaistari oma laeval + 4 päeva hotellipuhkust – pakettide info ilmub jooksvalt Sinaistari FBsse ja eventide alla.

REISIPAKETTE saab samuti meie käest – lend, hotell, transfeerid. Uuri asja SIGRID@SINAISTAR.COM.

HURGHADA

Merepäevade infot vaata siit.

PÄEV KORALLIRANNAS. Snorgeldamise ja riffielukate sõpradele suurepäraseid uudiseid! Kuna Hurghadas linna piires korallriffi=kalarikkust rannas pole, siis leidsime rannast snorgeldamise huvilistele hea lahenduse – alates veebruarist on meil võimalus külastada lähedal asuvat ja privaatset koralliranda, veeta päev snorgeldades ja rannamõnusid nautides. Start on väikebussiga mugavalt peale hommikusööki kl 9.15 paiku ja tagasi jõuame 17.30ks.
Soma Bay on linnakese nimi, mis asub vaid 45 km kaugusel Hurghadast lõunas. Tegu kauni paigaga Hurghada läheduses, kus on looduslik riff, privaatne rannaala koos välikohviku ja lamamistoolidega. Rannast läheme snorgeldama ja litsentsiga sukeldujad saavad ka sukelduda. Rannabaarist saab osta ka õlut/veini/kokteile mõõduka hinnaga.
Päeva hinnad: suured 55 eurot ja 6.-11a 35 eurot päev. Litsentsiga sukeldujatel 65 eurot päev, lisaks varustuse rent 20 eurot.
Hinnas on transfeer, snorgeldamisvarustus (talveperioodil ka kalipso!), soe lõuna rannarestoranis, looduspargimaks. Ja muidugi ka snorgeldamise õpetus. 🇪🇪 Päev eesti keeles ja Eesti gruppidele. Küsi täpsemalt väljasõitude kohta info@sinaistar.com.

ALLVEELAEV 
väljub hea juhuse tõttu meie klubi sadamast Sindbadist. Aafrikas rohkem vaatlus-allveelaevu pole, nii et kasuta võimalust näha Punast merd ~20 meetri sügavuselt. NB Tegu pole kaaspõhjaga paadiga 🙂 Igaks juhuks infoks, kuna on küsitud. Suurtele allveelaeva sõidu hinnaks 38 eurot ja 4.-10. aastastele 20 eurot. Hinnas ka transfeer, kui asute Hurghadas bussiringi raadiuses (sh kuni ~10 km linnast väljas; kaugemalt transport 3 eurot lisaks). Tasumine ülekandega. Tripp kestab umbes 3 tundi – sadamast viib Sindbadi laev avamerele allveelaeva juurde ja toob pärast tagasi sadamasse, misjärel klubi buss viib teid hotelli tagasi. Allveelaevu maailmas hetkel üldse 12 tk ja üks neist siis otse meie klubis 🙂 Uuri kohtade saadavust vähemalt kaks päeva ette info@sinaistar.com või Sinaistari messengeris.
Sinaistar on Sindbad Submarines Eesti esindaja.


PRIVAATLAEV HURGHADAS
kuni 13 inimesele 535 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale vabalt valitud kellaajal enne kl 10 hotelli järele, toome sadamasse, instrueerime ja teeme päeva ülevaate, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne päeva juht muidugi ka pardal! Hinnas instruktaaz, soe laevabufee, varustus ja looduspargimaks. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

VÄLJASÕIDUD MARSA ALAMI KILPKONNARANDA snorgeldama ja sukelduma (litsentsiga sukeldujad). Tegu maailmas unikaalse paigaga, kus elutsevad suured merikilpkonnad. Marsa Alam asub 270 km Hurghadast lõunas ja väljasõit väikebussiga (maks 12 in) algab kl 8.15 paiku. Vahepeal teeme kohvipausi kohalikus puhvetis, siis sõit jätkub ja kl ~11 jõuame kohale. Vette saab otse liivarannast, maks sügavus 10 m. Naudime snorgeldamist, litsentsiga sukeldujad sukeldumist, imetleme erakordseid kilpkonni ja teisi mereelukaid. Kella 15 paiku sööme sooja rikkaliku egiptusepärase lõuna ja tagasiteed alustame kl 16 kandis, nii et õhtusööki saad nautida juba oma hotellis. Päeva hind on 75 eurot (lapsed 6.-11.a 55 eurot, litsentsiomanikel 95 eurot). Hinnas on transport, snorgeldamisvarustus (kalipso, snorkel, mask, lestad) ja rikkalik lõunasöök. Meie poolt ka vesi ja väike snäkk bussis. Päev eesti keeles,  tutvustame Punast merd ja kohalikku elu-olu põhjalikumalt ning juhendame snorgeldajaid. Litsentsiga sukeldujatega käib vees meie Hurghada transpordipealik instruktor Albert. Küsi täpsemalt väljasõitude kohta info@sinaistar.com.

SHARM EL SHEIKH

Alates 2021 ON PROOVISUKELDUMISED MEREL EHK LAEVALT TAAS LUBATUD!
Merepäevade infot vaata siit.

LISAKS MEREPÄEVADELE ON SHARMIS VEEL PÕNEVAID TEGEVUSI (samuti vaid Eesti gruppidele):
  • Kõrbematk beduiiniõhtusöögiga (2-3 x kuus, kl 13.30 – 19.30) – 40 EUR, 6-11 a lapsed 27 EUR

Väikestele Eesti gruppidele autentsed väljasõidud Sharmi taha beduiinide hõimumaadele ja Nabqi kõrberanda. Retked algavad kl 13 paiku, sõidame väikebussiga kõrbevaikusesse, naudime imelist loodust ja looduspargi kõrberanda, kus asub ka beduiinikülake. Kulgeme paikades, kus turiste ei käi. Tegu siis “mitteturistika” ettevõtmisega. Enne päikeseloojangut maitseme beduiiniõhtusööki, mille valmistab meile kohaliku küla beduiinipere isiklikult. Retkel on kaasas meie eestikeelne giid, kes on kohaliku beduiinielu-oluga väga hästi kursis. Kõrbeõhtu kuupäevi broneerimiskalendris pole, küsi otse info@sinaistar.com ja täpsustame üle, kuna kõrberetki teha saab.

PRIVAATLAEVA HIND SHARM EL SHEIKHIS kuni 15 inimesele on 790 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot inimese kohta. Tuleme teie seltskonnale vabalt valitud kellaajal enne kl 10 hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, soe laevabufee, varustus ja looduspargimaks. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

Võta otse ühendust Sinaistari Messengeris või info@sinaistar.com või 5662 0333 OLAV PEDARI

Meie meediakajastusi leiad siit:
– Veebruar 2023 – Postimees ja Raadio Elmar: Eesti mees ehitas Egiptuses laeva!
– Veebruar 2022 intervjuu Olav Pedariga Õhtulehes – 20 aastat Egiptuses.
– Oktoober 2021 intervjuu olukorrast kohapeal Raadio Elmar hommikusaates.
– Oktoober 2018 Owe Peterselli Show – Vikerraadios on külas Egiptuse spetsialist.
– Veebruar 2018 Reisisaade Reispass 2 saadet – Ivo Tsetõrkin ja Olav Pedari Egiptuse radadel.
– Veebruar 2018 Kanal2 Egiptuses – Olaf ja Olav Reporteri uudistes.