logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 

Hooaja uudised

2019/2020 HOOAJA UUDISEID

HURGHADA

PRIVAATLAEV HURGHADAS kuni 12 inimesele boonushinnaga 480 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale kl 8.45 paiku hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

 

HURGHADA PIDULIKUD LAEVAD!

Tavapäraselt käime hooaja jooksul (oktoobri lõpust mai alguseni) merel kolm korda nädalas. Mõni merepäev on aga teistsugusem. Kaks korda hooaja jooksul läheb välja suurem laev 30 inimesega pardal ja lisaks tavapärasele hoogsale merepäevale koos snorgeldamiste ja sukeldumistega naudime huvitavaid kohalikke või hoopis kodumaiseid maitseid, teeme laeval loosimisi ja muud põnevat! Ehk et veel paremat puhkusepäeva annab ikka välja mõelda 🙂

Pidulikumad laevad korallisaarte vahele väljuvad: 24.12 – JÕULUD MERES 🛳 ja 24.02 – EESTI 102 🇪🇪

Laevakoha hind sama, mis ikka: suurtele (al 13. aastat) 35 eurot, koos sukeldumisega 49 eurot, ja väikestele (6-12. a) 25 eurot. Pisematele tasuta!
Broneeri kohad laevale kalendrist või küsi lisa info@sinaistar.com. Tasumine merepäeva lõpus või ette arvele.

 

SHARM EL SHEIKH
LISAKS MEREPÄEVADELE ON VALIKUS VEEL PÕNEVAID TEGEVUSI (samuti vaid Eesti gruppidele, maks. 20 in):
  • Kõrbematk beduiiniõhtusöögiga (1-2 x kuus, kl 14.30 – 21.00) – 35 EUR, kuni 12 a lapsed 25 EUR

Meie Domina sukeldumisklubi beduiinist instruktor koos oma hõimuvendaega organiseerivad meie väikestele Eesti gruppidele autentseid väljasõite Sharmi taha hõimumaadele, kuhu muidu ei pääse. Retked algavad kl 14.30, sõidame kõrbe piirile ja sealt edasi beduiinide džiipidega mägikõrbe vaikusesse, kus on kaltsuvaibad maas ja lõkkel valmib tee ja beduiinileib. Kes tahab, ronib mägedes, kes aga mitte, siis saab niisama vaikust nautida. Peale päikseloojangut on beduiiniõhtusöök, mis on valmistatud sealsamas lõkkel. Tagasi oleme kella 21 paiku. Kõrbeõhtu kuupäevi broneerimiskalendris pole, küsi otse info@sinaistar.com ja täpsustame üle, kuna kõrberetki teha saab.

  • Kõrberanna-merepäev RasMohammedi rahvuspargis (1 x kuus, kl 9.00 – 16.30) – 43 EUR (+proovisukeldumine kaldast 20 EUR); lapsed 29 EUR. Hinnas on ka looduspargi sissepääsupilet.

See väljasõit on eriti hea valik neile, kes on meiega merepäeval juba käinud ja tahaksid uudset kogemust, kui neile, kes soovivad snorgeldamist ja sukeldumist proovida kaldast ja seda imelises looduskaunis kohas, millist teist maamunal ei leidu.

Tuleme teile kl 9 ajal bussiga hotelli järele ja sõidame seejärel RasMohammedi rahvusparki. Laevaga sõidab sinna oma 2.5 h kuid bussiga jõuame tunniga kohale ja saame hakata rannamõnusid nautima. Rannaks on kõrbekallas, mis on mõnus nii päevitamiseks, kui kaldast vette minekuks. Kalda läheduses saab imetleda imelisi haruldasi koralle ja suurel hulgal kalaliike. Soovijad viime sukelduma ja kes vajab juhendamist snorgeldamisel, siis hoiame samuti käest kinni. Lõunatame beduiini-bufeelauas ja tagasi hotelli suundume kl 16.

PRIVAATLAEV SHARM EL SHEIKHIS kuni 15 inimesele boonushinnaga 570 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

Võta otse ühendust Sinaistari Messengeris või info@sinaistar.com või 5662 0333 OLAV PEDARI

Meie meediakajastusi leiad siit:
– Oktoober 2018 Owe Peterselli Show – Vikerraadios on külas Egiptuse spetsialist.
– Veebruar 2018 Reisisaade Reispass 2 saadet – Ivo Tsetõrkin ja Olav Pedari Egiptuse radadel.
– Veebruar 2018 Kanal2 Egiptuses – Olaf ja Olav Reporteri uudistes.