Hooaja uudised

KOHTUME 2021/22 hooajal 🌞🐠💦 
HOOAJA UUDISEID
Kõik reisijad peavad lennule registreerimisel esitama negatiivse PCR-testi või vaktsiinipassi väljaprindi. Lastel on PCR-test nõutav alates 12. eluaastast.
Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu saabumist sihtkohta (arvestatuna kohaliku aja järgi, Egiptuses on talveajal Eestiga sama aeg). Veel infot siin: https://www.tez-tour.com/et/tallinn/mem.html?countryId=5732

 

HURGHADA

PRIVAATLAEV HURGHADAS kuni 13 inimesele boonushinnaga 590 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale kl 8.45 paiku hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

VÄLJASÕIDUD MARSA ALAMI KILPKONNARANDA snorgeldama ja sukelduma. Tegu maailmas unikaalse paigaga, kus elutsevad suured merikilpkonnad. Marsa Alam asub 280 km Hurghadast lõunas ja väljasõit väikebussiga (maks 12 in) algab kl 7.15 paiku. Vahepeal teeme kohvipausi kohalikus puhvetis, siis sõit jätkub ja kl 10.30 jõuame kohale. Naudime snorgeldamist ja sukeldumist (väiksema grupi korral max 8 in saab teha ka proovisukeldumist), imetleme erakordseid kilpkonni ja kui õnne on, siis ka dugonge ja teisi haruldasi mereelukaid. Sööme sooja rikkaliku lõuna ja tagasiteed alustame kl 16 kandis, nii et õhtusööki saad nautida juba oma hotellis. Päeva hind on 75-90 eurot (lapsed 6.-11.a 55 eurot), oleneb, mida teha plaanid ja palju grupis rahvast on. Hinnas on transport, varustus ja lõunasöök. Küsi täpsemalt info@sinaistar.com.

 

SHARM EL SHEIKH

Alates 2021 ON PROOVISUKELDUMISED MEREL EHK LAEVALT TAAS LUBATUD!

LISAKS MEREPÄEVADELE ON SHARMIS VEEL PÕNEVAID TEGEVUSI (samuti vaid Eesti gruppidele, maks. 20 in):
  • Kõrbematk beduiiniõhtusöögiga (1-2 x kuus, kl 13 – 19.30) – 40 EUR, 6-11 a lapsed 27 EUR

Väikestele Eesti gruppidele autentsed väljasõidud Sharmi taha beduiinide hõimumaadele ja Nabqi kõrberanda. Retked algavad kl 13, sõidame väikebussiga kõrbevaikusesse, naudime imelist loodust ja looduspargi kõrberanda, kus asub ka beduiinikülake. Kulgeme paikades, kus turiste ei käi. Tegu siis “mitteturistika” ettevõtmisega. Enne päikeseloojangut maitseme beduiiniõhtusööki, mille valmistab meile kohaliku küla beduiinipere isiklikult. Retkel on kaasas meie eestikeelne giid, kes on kohaliku beduiinielu-oluga väga hästi kursis. Kõrbeõhtu kuupäevi broneerimiskalendris pole, küsi otse info@sinaistar.com ja täpsustame üle, kuna kõrberetki teha saab.

  • Kõrberanna-merepäev RasMohammedi rahvuspargis (1 x kuus, kl 9.00 – 16.30) – 50 EUR (+ litsentsiga sukeldumine kaldast 20 EUR); lapsed 6.-11.a 33 EUR. Hinnas on ka looduspargi sissepääsupilet.

See väljasõit on hea valik neile, kes on meiega merepäeval juba käinud ja tahaksid uudset kogemust, kui neile, kes soovivad näha lähemalt loodusparki, luiteid, kõrberanda ja snorgeldada imelises looduskaunis kohas, millist teist maamunal ei leidu. Litsentsiga sukeldujad saavad vette minna kaldast. Proovisukeldumine kahjuks ei ole RasMohammedis lubatud.

Tuleme teile kl 9 ajal bussiga hotelli järele ja sõidame seejärel RasMohammedi rahvusparki. Tunni jagu sõitu ja saame hakata rannamõnusid nautima. Rannaks on kõrbekallas, mis on mõnus nii päevitamiseks, kui kaldast vette minekuks. Kalda läheduses saab imetleda imelisi haruldasi koralle ja suurel hulgal kalaliike. Lõunatame beduiini-bufeelauas ja tagasi hotelli suundume kl 16.

PRIVAATLAEV SHARM EL SHEIKHIS kuni 15 inimesele boonushinnaga 690 eurot. Lisanduja(d) 33 eurot. Proovisukeldumine juurde 15 eurot. Tuleme teie seltskonnale hotelli järele, toome sadamasse, veedame merel lõbusa päeva (vt Päev Punasel merel). Meie eestikeelne instruktor muidugi ka pardal! Hinnas ka instruktaaz, laevabufee ja varustus. Eralaeva puhul saame ise jooksvalt otsustada, kuhu tahame minna ja mida vaadata ning mis kellaks tagasi soovime jõuda (hiljemalt kl 16.30ks sadamas).

Võta otse ühendust Sinaistari Messengeris või info@sinaistar.com või 5662 0333 OLAV PEDARI

Meie meediakajastusi leiad siit:
– Oktoober 2021 intervjuu olukorrast kohapeal Raadio Elmar hommikusaates.
– Oktoober 2018 Owe Peterselli Show – Vikerraadios on külas Egiptuse spetsialist.
– Veebruar 2018 Reisisaade Reispass 2 saadet – Ivo Tsetõrkin ja Olav Pedari Egiptuse radadel.
– Veebruar 2018 Kanal2 Egiptuses – Olaf ja Olav Reporteri uudistes.