logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 
SUKELDUMINE, SNORGELDAMINE JA LAEVASÕIDUD PUNASEL MEREL
NII SHARM EL SHEIKHIST KUI HURGHADAST

Sukeldumine

Sukeldumine Punases meres.

See leht on suunatud litsentsiga sukeldujatele või kui soovid selleks saada ja kursustele tulla. Kui oled huvitatud proovisukeldumisest Hurghadas või Sharm el Sheikhis, siis vaata infot Päev merel.

Punane meri on unikaalne! Punast merd kutsutakse sukeldujate paradiisiks ja seda põhjendatult – see on üks maailma hinnatumatest sukeldumispiirkondadest ning siinsed sukeldumiskohad leiavad pidevalt koha kõikvõimalikes edetabelites. Punane meri on koduks enam kui 250 koralli- ja 1000 kalaliigile. Aastaringselt soe ja puhas merevesi on soodsaks kasvukeskkonnaks kaladele, mereelukaile ja taimedele, kes eksisteerivad oma kindla kodukorra järgi sõbralikus koosluses. Veealune ilu on suurepäraselt nauditav tänu ideaalsele nähtavusele, mis võib küündida isegi 30 meetrini!

Meie sukeldumisretked viivad Sharm el Sheikhist ja Hurghadast Punase mere kõige atraktiivsemate sukeldumiskohtadeni. Laevadel on Eesti instruktorid ning meie koduklubideks on euroopaliku töökorraldusega ja väga tunnustatud sukeldumisklubid Egiptuses, itaallaste Sheikh Coast Diving Centre Sharm el Sheikhis Domina Coral Bay hotellikompleksis ning sakslaste sukeldumisklubi Ilios Dive Club Hurghadas Steigenberger Al Dau hotelli alal. Klubide euroopalik täpsus töös, mugav asukoht kvaliteetkuurortide territooriumil, privaatsadam ning usaldusväärne varustus on tase omaette. Meil on hea meel pakkuda tõeliselt turvalist ja nauditavat sukeldumisteenust.

Pakume erinevaid sukeldumispakette, rendime varustust ning viime läbi sukeldumiskursuseid nii algajatele kui kogenud sukeldujatele. Seda kõike juba 2002. aastast alates.

Päevane sukeldumispakett litsentsiga sukeldujale (2 sukeldumist laevalt, hind sisaldab transporti hotellist sukeldumisklubisse ja tagasi, balloone ja raskusi, karastusjooke ja lõunasööki laeval, sadamamakse ning sukeldumisgiidi teenust) maksab Sharm el Sheikhis 55 eurot ja Hurghadas 50 eurot (hind kehtib oma varustusega sukeldujatele; kellel pole oma varustust, lisandub täisvarustuse rent päevaks 20 eurot). 3-päevase (6 sukeldumist) paketi hinnaks on vastavalt 160 eurot Sharmis ja 135 eurot Hurghadas. Varustuse saab 3 päeva puhul 15 euroga/päev.

Sukeldumiskursused. Korraldame sukeldumiskursusi nii Eestis kui Egiptuses. Levinud variant on selline, et teooria ja basseinitunnid organiseerime ära Eestis ja avavee protseduurid teeme juba soojas vees Hurghadas või Sharm el Sheikhis. Nädalase puhkuse korral on see parim võimalus – jääb aega ka niisama puhkamiseks.
Levinuima ehk OWD ehk sukeldumise algkursuse Open Water Diver variandid on järgmised (hinnad sisaldavad ka litsentsitasu):
1) teooria ja basseinitunnid Eestis (koostöös Barrakuudaga) – Tallinnas või Tartus 190 eurot;
2) avavee tunnid oktoobri lõpust aprilli lõpuni Egiptuses Sinaistari instruktorite käe all (koos merepäevaga/lõunasöögiga) 200 eurot;
3) täiskursus Egiptuses või Eestis 370 eurot.
Viime läbi ka erinevaid kursusi edasijõudnutele. Kursused toimuvad nii Hurghadas kui Sharm el Sheikhis iga nädal. Teata oma soovist vähemalt 2 nädalat ette!

PADI sukeldumise algkursus Open Water Diver võtab aega reeglina 3 päeva (Egiptuse näitel: 2 päeva töö kaldast + avavee-merepäev laeval koos lõunasöögiga).

HURGHADAS viib instruktor Kadri Joa läbi järgmisi kursusi:
PADI Scuba Diver, OWD, AOWD, Rescue.
Erialakursustest PADI:
EFR, Sidemount, Cavern, Underwater Navigator, Enriched Air, Boat, Digital UW Photo, Wreck, Dry Suite, Ice, Night, Deep, Peak Performance Buoyancy, Care for Children w/AED, AWARE, AWARE Coral Reef, DiveMaster, Assistant Instructor.
SSI kursused samad, mis mis PADIs pluss: XR Foundation, XR Sidemount, XR Trimix.

Kursuste, sukeldumispakettide ja varustuse loetelu vaata hinnakirjast. Erialakursuste kohta küsi täpsemalt lisa allpool olevatelt kontaktidelt.

Korraldame ka sukeldumissafareid Punasel merel ja teistes maailma sukeldumispiirkondades. Safarite jooksvat infot jälgi meie FB lehel.

Kes aga soovib oma sukeldumise läbi viia koos mittesukeldujatest sõpradega, saab sukelduda ka meie igapäevastel laevaretkedel, kus pere või sõbrad saavad samal ajal snorgeldada, ujuda või niisama päevitada, aga miks mitte ka teha läbi proovisukeldumise.

BRONEERI ENDALE KOHT LAEVAS AEGSASTI!
HURGHADAS on kontaktiks sukeldumisinstruktor Kadri Joa, PADI #320299, SSI #77464, TDI #25549, kirjuta: kadri@sinaistar.com, SHARM EL SHEIKHIS sukeldumisinstruktor Olav Pedari, PADI #956671, kirjuta: info@sinaistar.com. Vt meie kohta tutvustust siit.