logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 
MEREPÄEVAD JA SUKELDUMISSAFARID ALATES 2002

Meist

Merereisid Punasel merel juba alates 2002. aastast!

Meie meeskond koosneb sukeldumisinstruktoritest ja divemasteritest ning peamiselt tegeleme meie puhkajatele päevaste merereiside pakkumisega kahes popimas Egiptuse kuurordis – Sharm el Sheikhis ja Hurghadas. Aastate jooksul on meiega snorgeldamas ja sukeldumas käinud üle 12 500 inimese.

Meie märksõnadeks on sukeldumise ja mereretkede turvalisus ning laitmatu korraldus. Meie meeskond on professionaalne, seiklushimuline ja meile väga meeldib see, mida me teeme. Ja seda tänu teile, armsad kaasmaalastest puhkajad!

Suure õhinaga ootab teid Egiptuse päikese alla Punasele merele meie tänane entusiastlik meeskond:

Olav Pedari

Sinaistari asutaja

+372 5662 0333 | +20 10 0929 2642 | olav@sinaistar.com | PADI #956671

Olav rajas Sinaistari aastal 2002. Selleks ajaks oli ta juba mitu aastat sukeldumisega tegelenud ning aeg oli küps, et teha hobist töö ning hakata jagama oma suurt armastust veealuse maailma vastu ning põhjalikke teadmisi Punasest merest ka teistega. Nüüdseks on Olav tutvustanud ja õpetanud sukeldumist tuhandetele eestlastele ning viinud instruktorina läbi lugematul hulgal sukeldumisretki nii kõigis Punase mere sukeldumiskohtades kui paljudes põnevates paikades üle kogu maailma. Täna jagab Olav oma aega Eesti ja Egiptuse vahel ning juhib nii merepäevi Egiptuses kui sukeldumissafareid eksootilistes sihtkohtades. Olavilt saad vastuse kõikidele Egiptuse olme ja sukeldumisega seotud küsimustele.

Taavi Kutpri

Sukeldumisinstruktor, Sharm el Sheikh

taavi@sinaistar.com | ESA #DI2545

Taavi on olnud aastaid divemaster ja töötanud pikemalt Aasia sukeldumisklubides. Alates 2018 jaanuarist on Taavil taskus ka instruktori paberid. Taavi on sukeldunud Bahamal, Filipiinidel Boracayl, Oslobis, Anilaos ja Malapascual ning Indoneesias Balil ja Gili Airil. Lisaks sukeldumisprofessionaali karjääri edendamisele on Taavi aktiivselt tegelev laevanduses, ehituses ja energeetikas. Pikemalt on ta elanud Soomes, Austraalias ja Jaapanis, ja lühemaid perioode veel Filipiinidel, Dubais, Singapuris, Bahamal, Balil, Hispaanias ja Prantsusmaal. Ning nüüd on Taavi Sinaistari esindaja Sharm el Sheikhis, et pakkuda talvekuudel meie puhkajatele unustamatuid sukeldumiselamusi Punases meres.

Sander Kibuvits

DIVEMASTER, SHARM EL SHEIKH

sander@sinaistar.com | PADI #317617

Sander leidis tee sukeldumise juurde 2010. aastal Kreekas. Kuna veemaailm võlus teda jäägitult, siis süvenes ta teemasse põhjalikumalt ning viimistles oma divemasteri litsentsi juba samal aastal Sharm el Sheikhis Olavi käe all. Sukeldumisi on Sanderil kogunenud pea 1100 ja enamus neist Punases meres Sinaistari ridades. Sander on ka muidu väga sportlik mees ja harrastab lisaks sukeldumisele mh ka jäähokit ning rulluisutamist. Hobide kõrval leiab Sander aega ka oma väikese pisiperega tegelemiseks. Sander on ühtlasi ka üks Tallinna restoranide hinnatumaid teenindusspetsialiste.

Karim Mamduah

SUKELDUMISINSTRUKTOR, Sinaistar Egypt manager

PADI #644353

Karim on Sinaistari kohapealne kindel alustala juba aastaid! Ta on ka tõeline kamraad ning oma ala professionaal. Karimil on üle 15 aasta sukeldumiskogemust ning ta veedab aastas sukeldumissafarite ja merepäevade raames vee all pea 100 päeva. Kokkuvõtvalt võib öelda – Karim on Eesti suur sõber, Egiptuse au ja uhkus ning meie merepäevade ning safarite südametunnistus!

Rasmus Lehe

SUKELDUMISINSTRUKTOR, HURGHADA

rasmus@sinaistar.com | PADI #77623

Rasmuse pagasis on alates 2003 palju sukeldumiskursusi (OWD, AOWD, Rescue Diver, Divemaster, IDC). Tööaastaid on tal kogunenud Sharm el Sheikhis, Hurghadas, Kreetal ja Eestis. Rasmus on sukeldunud Kuubal, Maldiividel, Vietnamis, Tais… Aga kõige kodusemalt tunneb Rasmus end Punases meres. Seal on ta sõna otseses mõttes veetnud enamuse oma profikarjääri talvesid.
Rasmus tõdeb: “Selle mõistmiseks, et Punases meres on kõige mõnusam sukelduda, tuleb mujal ka proovimas käia”.

Olavi Paide

ARENDUS, SUKELDUMISINSTRUKTOR

olavi@sinaistar.com | PADI #413827

Olavi suurepärased ideed ja konstruktiivseid mõtted on Sinaistari hoogsale arengule palju kaasa aidanud. Olavi on tõeline kaasamõtleja ja kaasvõitleja, kes tunneb sukelduja hingeelu ja tajub hästi, kuidas asju liikuma panna. Olavi on suur sukeldumishuviline ja käinud sukeldumas lisaks Egiptusele ka paljudes ekstreemsetes paikades üle laia maailma, kuid Aafrika võlub teda juba lapsepõlvest ja selle armastuse jälgedes ta nüüd õhinaga astubki.

Mart Namsing

DIVEMASTER, SHARM EL SHEIKH

mart@sinaistar.com

Mart tegi tutvust veealuse maailmaga üle kümne aasta tagasi ning tähendusrikka kokkusattumusena toimus Mardi esimene sukeldumine just Sinaistari merepäeval Punasel merel! Sõrm suurele kirele oligi antud ning juba mõne kuu pärast järgnesid sukeldumiskursused, ikka Sinaistari meeskonna käe all. Aastate jooksul on Mart käinud sukeldumas sadu kordi, pälvinud professionaalse PADI Divemasteri sertifikaadi ning kuulub nüüd ise Sinaistari Sharm el Sheikhi meeskonda kogenud sukeldumisgiidina, valmis viima kõiki huvilisi Punase mere iluga tutvuma – ja jagama kogemusi oma Sinaistari laeval alanud sukeldujakarjäärist.

Karit Urva

SUKELDUMISINSTRUKTOR, SHARM EL SHEIKH

5663 2722 | karit@sinaistar.com | PADI #506965

Kariti esimene kokkupuude sukeldumisega oli lõpuklassi aegu ja muidugi merepäeva raames Punases meres. Kogemus oli nii võimas, et kohe tegi Karit ka läbi kõik sukeldumiskursused ja peagi oli tal ka PADI instruktori paber taskus. Karit hankis sukeldumiskogemust lisaks Egiptuse vetele ka Austraalias Great Barrier rifil, Tais, Malaisias, Kreetal ja ringiga saabus taas tagasi Siinaile. Nagu ka paljud teised instruktorid, tundis Karit, et tema koht on Punase mere ääres ja just seal on ta kõige õnnelikum. Sinai tipus on Karit elanud pea 10 talve ja olnud Sinaistari unustamatuks ankrunaiseks ning puhkajate üheks suureks lemmikuks. Peale vahepealset mõnda aastat Eestis naistemoodi edendades ja tütar Elisabethi kasvatades, on Karit taas jätkamas Sinaistari ridades.

Marii Joala

ASSISTANT INSTRUCTOR, SHARM EL SHEIKH

marii@sinaistar.com | PADI AIN-34557

Marii alustas sukeldumisega üle kümne aasta tagasi, kui sai siiani elu parima jõulukingi – sukeldumiskursuse. Veealune maailm ja Punane meri kuulub sellest ajast Marii südame külge ja suurest huvist sukeldumise vastu on ta aastate jooksul jõudnud Assistant Instructori litsentsini. Juba aastaid naudib Marii lisaks sukeldumisele ka meie puhkajatele sukeldumise tutvustamist. Marii on peamiselt sukeldunud Punases meres, kuid veetnud hooaja divemasterina ka Ibizal ning sukeldunud ka Liibanonis. Meil on väga hea meel tervitada Mariid taas Sinaistari tiimis Sharm el Sheikhis, kus ta saab oma armastatud hobiga tegeledes rikastada meie kallite külaliste puhkusepäevi. Muul ajal on Marii vabakutseline fotograaf ja töötab telereklaamide alal.