MEREPÄEVAD JA SUKELDUMISSAFARID ALATES 2002

Meist

Merereisid Punasel merel juba alates 2002. aastast!

Meie meeskond koosneb peamiselt sukeldumisinstruktoritest ja divemasteritest. Pakume meie puhkajatele päevaseid merereise kahes popimas Egiptuse kuurordis – Sharm el Sheikhis ja Hurghadas. Alates 2002. aastast on meiega merepäevadel snorgeldamas ja sukeldumas käinud üle 25 500 Eesti puhkaja. Korraldame ka sukeldumissafareid, käime kilpkonnarannas Marsa Alamis (väljasõit Hurghadast) ja teeme väljasõite kõrbesse (Sharmis).

Meie märksõnadeks on sukeldumise ja mereretkede turvalisus ning kõigi meie väljasõitude laitmatu korraldus. Meie meeskond on professionaalne, seiklushimuline ja meile väga meeldib see, mida me teeme. Ja seda tänu teile, armsad kaasmaalastest puhkajad!

Suure õhinaga ootab teid Egiptuse päikese alla Punasele merele meie tänane entusiastlik meeskond:

Olav Pedari

Sinaistari asutaja

+372 5662 0333 | olav@sinaistar.com | PADI #956671

Olav rajas Sinaistari aastal 2002. Selleks ajaks oli ta juba mitu aastat sukeldumisega tegelenud ning aeg oli küps, et teha hobist töö ning hakata jagama oma suurt armastust veealuse maailma vastu ning põhjalikke teadmisi Punasest merest ka teistega. Nüüdseks on Olav tutvustanud ja õpetanud sukeldumist tuhandetele eestlastele ning viinud instruktorina läbi lugematul hulgal sukeldumisretki nii kõigis Punase mere sukeldumiskohtades kui paljudes põnevates paikades üle kogu maailma. Täna jagab Olav oma aega Eesti ja Egiptuse vahel ning juhib nii merepäevi Egiptuses kui sukeldumissafareid eksootilistes sihtkohtades. Olavilt saad vastuse kõikidele Egiptuse olme ja sukeldumisega seotud küsimustele.

Mart Namsing

DIVEMASTER, SHARM EL SHEIKH

mart@sinaistar.com | PADI #353216

Mart tegi tutvust veealuse maailmaga juba pea 20 aastat tagasi ning tähendusrikka kokkusattumusena toimus Mardi esimene sukeldumine just Sinaistari merepäeval Punasel merel! Sõrm suurele kirele oligi antud ning juba mõne kuu pärast järgnesid sukeldumiskursused, ikka Sinaistari meeskonna käe all. Aastate jooksul on Mart käinud sukeldumas lugematu arv kordi, pälvinud professionaalse PADI Divemasteri sertifikaadi ning kuulub nüüd ise Sinaistari Sharm el Sheikhi meeskonda kogenud sukeldumisgiidina, valmis viima kõiki huvilisi Punase mere iluga tutvuma – ja jagama kogemusi oma Sinaistari laeval alanud sukeldujakarjäärist.

Marii Joala

ASSISTANT INSTRUCTOR, SHARM EL SHEIKH

marii@sinaistar.com | PADI AIN-34557

Marii alustas sukeldumisega üle kümne aasta tagasi, kui sai siiani elu parima jõulukingi – sukeldumiskursuse. Veealune maailm ja Punane meri kuulub sellest ajast Marii südame külge ja suurest huvist sukeldumise vastu on ta aastate jooksul jõudnud Assistant Instructori litsentsini. Juba aastaid naudib Marii lisaks sukeldumisele ka meie puhkajatele sukeldumise tutvustamist. Marii on peamiselt sukeldunud Punases meres, kuid veetnud hooaja divemasterina ka Ibizal ning sukeldunud ka Liibanonis. Meil on väga hea meel tervitada Mariid taas Sinaistari tiimis Sharm el Sheikhis, kus ta saab oma armastatud hobiga tegeledes rikastada meie kallite külaliste puhkusepäevi. Muul ajal on Marii vabakutseline fotograaf ja töötab telereklaamide alal.

Rasmus Lehe

SUKELDUMISINSTRUKTOR, SHARM EL SHEIKH

rasmus@sinaistar.com | PADI #77623

Rasmuse pagasis on alates 2003 palju sukeldumiskursusi (OWD, AOWD, Rescue Diver, Divemaster, IDC). Tööaastaid on tal kogunenud Sharm el Sheikhis, Hurghadas, Kreetal ja Eestis. Rasmus on sukeldunud Kuubal, Maldiividel, Vietnamis, Tais… Aga kõige kodusemalt tunneb Rasmus end Punases meres. Seal on ta sõna otseses mõttes veetnud enamuse oma profikarjääri talvesid.
Rasmus tõdeb: “Selle mõistmiseks, et Punases meres on kõige mõnusam sukelduda, tuleb mujal ka proovimas käia”.
Rasmuse käe all saab teha sukeldumiskursusi Eestis Rummu Seikluskeskuses (koostööpartner Barrakuuda).

Sigrid Viitmann

MANAGER, SUKELDUMISINSTRUKTOR

sigrid@sinaistar.com | SK i2-19294

“Muuda ise oma elu põnevaks!” on Sigridi soovitus kõigile, kes tahavad oma ellu tuua midagi uut ja erakordset. Sigrid on suur sukeldumisentusiast ja 100% mereloom. Tema rõõmus ellusuhtumine ja positiivne otsustusvõime igas hetkes on lihtsalt imetlust väärt! Sigrid on avastanud veemaailma viimaste aastatega ja sedavõrd innustunult, et alates proovisukeldumisest Sharmis kuni instruktori paberiteni kulus vaid 3,5 aastat. Sigridi põhieesmärgiks on kõigile tutvustada, kuivõrd põnev on veemaailm ning kuidas selline hobi nagu sukeldumine võib olla elumuutev.

Kristi Ruut

RESCUE DIVER, HURGHADA

kristi@sinaistar.com | PADI #2203UC4474

Kristi on ehe näide otsustusvõimelisest inimesest, kes tegi oma elus pöördelise muudatuse tänu leitud kirele – sukeldumisele! Huvi Punase mere ja sukeldumise vastu aitas teha lihtsa otsuse – tullagi päriseks Hurghadasse ja käia nüüd oma eluunistuse rada. Varasemalt kinnisvaraturul töötades on Kristi omandanud suurepärased klienditeenindusoskused ning loomuomaselt suurepärane empaatiavõime annab merepäevade läbiviimisele veelgi lisaväärtust juurde. Kristi on sukeldumise teekonnal võtnud sihiks instruktoriks saamise ja selle rajal astub ta nüüd suurima innuga.

Daniel Pälling

Sukeldumisinstruktor, Sharm el Sheikh

daniel@sinaistar.com | PADI #412018

Endise ujumiskoondislasena on vesi Danieli alati tõmmanud ja vees tunneb ta ennast kõige kodusemalt. Lisaks profikarjäärile ujujana on Danieli paelunud ka sukeldumine ning nii alustas ta teed Barrakuuda sukeldumisklubis 2014. aastal sihiga saada sukeldumisinstruktoriks. Eesmärk oli silme ees juba enne varustusega sukeldumiskogemust. Danieli unistus läks täide 2018. aastal ja PADI sukeldumisinstruktori paberid saigi vormistatud. Sukeldunud on Daniel Egiptuses Punase mere sukeldumissafaritel, Tenerifel, väga palju Eestis Rummus ning ka koduse Läänemere vesi on talle tuttav.
Danieli lemmik sukeldumiskohaks on aga kindlasti Punane meri, sest just seal armus ta oma töösse jäägitult.

Lauri Haavel

SUKELDUMISINSTRUKTOR, SHARM EL SHEIKH

PADI OWSI #380217

Instruktor Lauri sukeldumisteekond algas 2009. aastal kena juhusena Olavi käe all merepäeval Egiptuses. Sõrm merejumalale sai lõplikult antud samal aastal Mauritiusel. Jätkus kiirtempos divemasteri paberite vormistamine ja kuna sukeldumine tõmbas sedavõrd, siis 2016 jõudis Lauri pidulikult juba instruktori staatusesse. Sealt edasi läks tihedaks koostööks Barrakuuda sukeldumisklubiga. Muidugi sai ka ühtepuhku Egiptuses sukeldumas käidud ja suved veedetud Rummus. Lauri on hingelt ja hariduselt kunstnik, ametilt disainer ja kolme lapse isa. Muide, kaks Lauri last alustasid sukeldumiskarjääriga juba 10-aastaselt. Nii see paraku sukeldumisperedes sageli juhtub 🙂

Karit Urva

SUKELDUMISINSTRUKTOR, SHARM EL SHEIKH

karit@sinaistar.com | PADI #506965

Kariti esimene kokkupuude sukeldumisega oli aegu tagasi merepäeva raames Punases meres. Kogemus oli nii võimas, et kohe tegi Karit ka läbi kõik sukeldumiskursused ja peagi oli tal ka PADI instruktori paber taskus. Karit hankis sukeldumiskogemust lisaks Egiptuse vetele ka Austraalias Great Barrier rifil, Tais, Malaisias, Kreetal ja ringiga saabus taas tagasi Siinaile. Nagu ka paljud teised instruktorid, tundis Karit, et tema koht on Punase mere ääres ja just seal on ta kõige õnnelikum. Sinai tipus on Karit elanud pea 10 talve ja olnud Sinaistari unustamatuks ankrunaiseks ning puhkajate üheks suureks lemmikuks. Peale vahepealset mõnda aastat Eestis naistemoodi edendades ja tütar Elisabethi kasvatades, on Karit taas jätkamas Sinaistari ridades.

Andrei Zavarin

Sukeldumisinstruktor, Hurghada

andrei@sinaistar.com | PADI #310588

Oli aasta 2007, kui Andrei tegi Hurghadas esimest korda tutvust veealuse maailmaga. Südame kutsel jäigi Andrei Hurghadasse oma lemmikhobiga tegelema kuni 2009 hooaja lõpuni. Vahepealsed aastad on möödunud kogemusi hankides Tai, Filipiinide, Dominikaani, Austraalia ja Horvaatia vetes. Instruktori paberid vormistas Andrei juba 2012. aastal praktiseerides Phuketis. Meie suureks rõõmuks on Andrei tiiruga jälle Punase mere ääres tagasi Sinaistari ridades. Tegemist on ühtlasi ka Singapuri filmiakadeemia Nas Academy lõpetanud videograafiga!

Karim Mamduah

SUKELDUMISINSTRUKTOR, Sinaistar Egypt manager

PADI #644353

Karim on Sinaistari kohapealne kindel alustala juba palju aastaid! Ta on ka tõeline kamraad ning oma ala professionaal. Karimil on üle 20 aasta sukeldumiskogemust ning ta veedab aastas sukeldumissafarite ja merepäevade raames vee all kokku pea 200 päeva. Kokkuvõtvalt võib öelda – Karim on Eesti suur sõber, Egiptuse au ja uhkus ning meie merepäevade ning safarite südametunnistus! Karimi käe all saab hooaja jooksul teha ka OWD, AOWD jm. kursusi meie staabis kohapeal.

Tõnis Paalme

DIVEMASTER, SHARM EL SHEIKH

PADI #322644

Võib täie kindlusega öelda nii, et olgu spordiala milline tahes, Tõnis on andekas igal alal. Lisaks profitasemel rulluisutamisele ja joogaga tegelemisele on Tõnis ka vilunud divemaster.
Tõnise sukeldumiskarjäär sai alguse juba 10 aastat tagasi ja nüüdseks on ta pea igal talvel leidnud Tallinna Rulluisukooli tihedate tegemiste kõrvalt aega ka pikemale puhkusele (loe: tööle) Sharm el Sheikhis meie merepäevalaevadel.
Tõnis on muide tagurpidi rulluisutamise maratoni maailmarekordi omanik (2019 Berliin)!