logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 
SUKELDUMINE, SNORGELDAMINE JA LAEVASÕIDUD PUNASEL MEREL
NII SHARM EL SHEIKHIST KUI HURGHADAST

Sukeldumine

Sukeldumine Punases meres.

Punane meri on unikaalne! Punast merd kutsutakse sukeldujate paradiisiks ja seda põhjendatult – see on üks maailma hinnatumatest sukeldumispiirkondadest ning siinsed sukeldumiskohad leiavad pidevalt koha kõikvõimalikes edetabelites. Punane meri on koduks enam kui 250 koralli- ja 1000 kalaliigile. Aastaringselt soe ja puhas merevesi on soodsaks kasvukeskkonnaks kaladele, mereelukaile ja taimedele, kes eksisteerivad oma kindla kodukorra järgi sõbralikus koosluses. Veealune ilu on suurepäraselt nauditav tänu ideaalsele nähtavusele, mis võib küündida isegi 30 meetrini!

Sinaistari sukeldumisretked viivad Sharm el Sheikhist ja Hurghadast Punase mere kõige atraktiivsemate sukeldumiskohtadeni. Laevadel on Eesti instruktorid ning meie koduklubideks on euroopaliku töökorraldusega ja väga tunnustatud sukeldumisklubid Egiptuses, itaallaste Sheikh Coast Diving Centre Sharm el Sheikhis Domina Coral Bay hotellikompleksis ning sakslaste sukeldumisklubi Ilios Dive Club Hurghadas Steigenberger Al Dau hotelli alal. Klubide euroopalik täpsus töös, mugav asukoht kvaliteetkuurortide territooriumil, privaatsadam ning usaldusväärne varustus on tase omaette. Meil on hea meel pakkuda tõeliselt turvalist ja nauditavat sukeldumisteenust.

Pakume erinevaid sukeldumispakette, rendime varustust ning viime läbi sukeldumiskursuseid nii algajatele kui kogenud sukeldujatele.

Päevane sukeldumispakett litsentsiga sukeldujale (2 sukeldumist laevalt, hind sisaldab transporti hotellist sukeldumisklubisse ja tagasi, balloone ja raskusi, karastusjooke ja lõunasööki laeval, sadamamakse ning sukeldumisgiidi teenust) maksab Sharm el Sheikhis 55 eurot ja Hurghadas 45 eurot (hind kehtib oma varustusega sukeldujatele; kellel pole oma varustust, lisandub täisvarustuse rent päevaks 20 eurot). 3-päevase (6 sukeldumist) paketi hinnaks on vastavalt 160 eurot Sharmis ja 125 eurot Hurghadas. Varustuse saab 3 päeva puhul 15 euroga/päev.

Sukeldumiskursused. Korraldame sukeldumiskursusi nii Eestis kui Egiptuses. Väga levinud variant on selline, et teooriaosa organiseerime ära Eestis ja veeprotseduurid teeme juba soojas vees Hurghadas või Sharm el Sheikhis. Nädalase puhkuse korral on see parim võimalus – jääb aega ka niisama puhkamiseks. PADI sukeldumise algkursus Open Water Diver maksab koos litsentsitasuga 350 eurot ja võtab aega 3 päeva (2 päeva töö kaldast üks merepäev laevavalt koos lõunasöögiga). Vaata lähemalt põhjalikku hinnakirja sukeldumispakettide, varustuse loetelu ja kursuste nimekirjaga.

Korraldame ka sukeldumissafareid Punasel merel ja teistes maailma sukeldumispiirkondades. Sügiseste safarite graafik saab paika maikuu lõpuks.

Kes aga soovib oma sukeldumise läbi viia koos mittesukeldujatest sõpradega, saab sukelduda ka meie igapäevastel laevaretkedel, kus pere või sõbrad saavad samal ajal snorgeldada, ujuda või niisama päevitada, aga miks mitte ka teha läbi proovisukeldumise.

BRONEERI ENDALE KOHT LAEVAS AEGSASTI!
Kui oled tulemas sukelduma Sharm el Sheikhi või Hurghadasse, siis kirjuta OLAV@SINAISTAR.COM. Vastan päringule 1-2 päeva jooksul.